Telefon: +46 (0)21 – 18 40 70 (DYGNET RUNT)

Kontakt

Telefon +46 (0)21 – 18 40 70 (DYGNET RUNT)

FAX +46 (0)21 – 41 61 38

Postadress Hylsvägen 8, 721 30 Västerås

 

Försäljning Transmission, Växlar, Kullager mm
info@avansmaskin.se

Jonas Lundberg    jonas@avansmaskin.se
Per Hjerpe            per@avansmaskin.se
Erik Ljungqvist      erik@avansmaskin.se

Försäljning Linjära produkter
Info@avanslinjarteknik.se

Robert Östlund      robert@avansmaskin.se
Peter Holmkvist     peter@avansmaskin.se
Joakim Lövgren     joakim@avansmaskin.se
Emelie Bengtsson emelie@avansmaskin.se

Södra Sverige
Bo Sjögren     bo@avansmaskin.se

Administration
Marie Kraft     marie@avansmaskin.se
För fakturor    invoice@avansmaskin.se

Lager Administration
Emmie Barklund     emmie@avansmaskin.se

Karta
För karta och vägbeskrivning, klicka här »